Yazı İşleri Şube Müdürlüğü

0262 318 13 32

isasolakoglu@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Yazı İşleri Şube Müdürlüğü

Kasım ayı meclisinde 113 madde ele alındı

Tarih: 13 Kasım, 2015
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nin kasım ayı toplantısında gündeme sonradan eklenen 3 madde ile birlikte 113 madde ele alındı. Toplantıda Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin 2016 yılına ait bütçe teklifleri ile Büyükşehir Belediyesi performans programı teklifleri görüşüldü. Öte yandan Cephanelik alanı adının “Mehmet Vecdi Gönül Yerleşkesi” olarak değiştirilmesine karar verildi.

113 GÜNDEM MADDESİ

Büyükşehir Belediye Meclisi Kasım Ayı Olağan Toplantısı’nda 113 gündem maddesi görüşüldü. Plan ve Bütçe Komisyonu ile İmar ve Bayındırlık Komisyonu teklifleri, süre uzatımı ve daire başkanlıklarından gelen tekliflerin yer aldığı maddelere geçilmeden önce Sayıştay raporları meclise sunuldu.

BÜTÇE TEKLİFLERİ

Meclis Toplantısı’nda İzmit’te bulunan Cephanelik alanının Milli Savunma Bakanı “Mehmet Vecdi Gönül Yerleşkesi” olarak düzenlenmesine karar verildi. Ayrıca Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın ilçe belediyelerinin 2016 yılına ait mali yılı bütçe tekliflerinin görüşüldüğü meclis toplantısında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne ait performans programı teklifi de görüşülen maddeler arasında oldu.