Yazı İşleri Şube Müdürlüğü

0262 318 13 32

isasolakoglu@kocaeli.bel.tr

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Yazı İşleri Şube Müdürlüğü

Encümende kiralama ihaleleri yapıldı

Tarih: 27 Kasım, 2017
a a a

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, haftalık olağan encümen toplantısı gerçekleştirildi. Genel Sekreter Yardımcısı Doğan Erol başkanlığındaki toplantıda, Ereğli’de bulunan balık halleri ve Gebze Center AVM önünde bulunan taksi durağı için kiralama ihaleleri gerçekleştirildi.

9 ADET BALIK HALİ KİRALANDI

Encümen toplantısında Karamürsel ilçesi Ereğli de bulunan Balık Halindeki 9 adet dükkan için ihale gerçekleşti. 3 yıl boyunca geçerli olacak ihalelerin tamamına katılım sağlandı. İhalede 1 no’ lu yazıhane için İbrahim Kaldırımcı tarafından aylık Bin 200 TL + KDV, 2 ve 3 no’lu yazıhaneler için Abdülkerim Özdere tarafından her biri için aylık 850 TL + KDV , 5 no ‘lu yazıhane için Ahmet Teke tarafından aylık 850 TL + KDV , 6 no ‘lu yazıhane için Aykut Özkan tarafından aylık 1050 TL + KDV , 7 ve 8 no’lu yazıhaneler için Murat Dursun tarafından her birine ayrı ayrı aylık bin 400 TL + KDV ve alanda bulunan kafeterya için Orhan Ersan tarafından aylık 530 TL + KDV bedel karşılığında 3 yıl süre ile kiralandı.

GEBZE CENTER ÖNÜNDEKİ TAKSİ DURAĞI

Öte yandan Encümen toplantısında Gebze Center önünde bulunan 14 araç kapasiteli taksi durağı için de kiralama ihalesi yapıldı. Kapalı zarf usulü yapılan ihalede taksi durağı 10 yıl süre ile kiralandı. İhaleye tek firma teklif verildi. Taksi durağı 10 yıl süre ile toplam 200.500 TL + KDV bedel ile kiralandı.