OTOBÜS SAATLERİ
750 - KARAMÜRSEL-GÖLCÜK-İZMİT-UMUTTEPE (ESKİ YOL) DURAK ve SAATLERİ
Renk |
Açıklama |
|
UMUTTEPEYE ÇIKMAZ ESKİ CEZAEVİ SON ( 07:10 VE 17:40 ARAÇLARI YENİYOLDAN 750Y TABELASı ILE GIDER) |
|
PLAJYOLU GARAJ'A GİDER - GELİR 20 NO'LU HATTAN ÜCRETSİZ AKTARMA VERİR - TAMAMLAYICI AKTARMA ALIR |
|
250 NOLU HATTA TAMAMLAYICI AKTARMA VERİR, ÜCRETSİZ AKTARMA ALIR. SH1 NOLU HATTA ÜCRETSİZ AKTARMA VERİR TAMAMLAYICI AKTARMA ALIR. |
|
GÜNCELLEME: 5.07.2024 |
GAZANFER BİLGE CAMİ 1
Sıra No |
Hafta İçi |
Cumartesi |
Pazar ve Tatil Günleri |
1 |
06:00 |
06:00 |
06:00 |
2 |
07:00 |
07:00 |
07:00 |
3 |
07:10 |
08:00 |
08:00 |
4 |
07:20 |
09:00 |
09:00 |
5 |
08:00 |
10:00 |
10:00 |
6 |
09:00 |
11:00 |
11:00 |
7 |
10:00 |
12:00 |
12:00 |
8 |
11:00 |
13:00 |
13:00 |
9 |
12:00 |
14:00 |
14:00 |
10 |
13:00 |
15:00 |
15:00 |
11 |
14:00 |
16:00 |
16:00 |
12 |
15:00 |
17:00 |
17:00 |
13 |
16:00 |
18:00 |
18:00 |
14 |
17:00 |
19:00 |
19:00 |
15 |
18:00 |
20:00 |
20:00 |
16 |
19:00 |
21:00 |
21:00 |
17 |
20:00 |
22:00 |
22:00 |
18 |
21:00 |
|
|
19 |
22:00 |
|
|
UMUTTEPE DEPOLAMA ALANI
Sıra No |
Hafta İçi |
Cumartesi |
Pazar ve Tatil Günleri |
1 |
06:45 |
06:45 |
06:45 |
2 |
08:00 |
08:00 |
08:00 |
3 |
09:00 |
09:00 |
09:00 |
4 |
10:00 |
10:00 |
10:00 |
5 |
11:00 |
11:00 |
11:00 |
6 |
12:00 |
12:00 |
12:00 |
7 |
13:00 |
13:00 |
13:00 |
8 |
14:00 |
14:00 |
14:00 |
9 |
15:00 |
15:00 |
15:00 |
10 |
16:00 |
16:00 |
16:00 |
11 |
17:00 |
17:00 |
17:00 |
12 |
17:30 |
18:00 |
18:00 |
13 |
17:40 |
19:00 |
19:00 |
14 |
18:00 |
20:00 |
20:00 |
15 |
19:00 |
21:00 |
21:00 |
16 |
20:00 |
22:00 |
22:00 |
17 |
21:00 |
23:00 |
23:00 |
18 |
22:00 |
|
|
19 |
23:00 |
|
|
GAZANFER BİLGE CAMİ 1 ---> UMUTTEPE DEPOLAMA ALANI
UMUTTEPE DEPOLAMA ALANI ---> GAZANFER BİLGE CAMİ 1