Şemsettin YILDIRIM

Şemsettin YILDIRIM
  • Şemsettin YILDIRIM
  • Daire Başkanı

Şemsettin Yıldırım 1977 yılında Sivas'ta doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Sivas'ta tamamladı. Akdeniz Üniversitesi Biyoloji Bölümünden 1999 yılında Biyolog ünvanıyla mezun oldu. 2001 yılında Devlet Memurluğu sınavını kazanarak Kilis Sağlık Müdürlüğü'ne Biyolog olarak atandı. Sırasıyla Kilis, Kütahya ve Bilecik'te Halk Sağlığı Laboratuvar Müdürlükleri yaptı. Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Ana Bilim Dalında master(yükseklisans) programını tamamladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İlahiyat Fakültesinden mezun olan Yıldırım halen Yönetim Bilişim Sistemleri programında öğrenimini sürdürmektedir. A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olarak Sağlık Bakanlığına bağlı Sağlık Tesislerinde görevlerde bulundu. Askerliğini İstanbul 1.Ordu Hava Alayında yapan Yıldırım'ın farklı konularda yazı ve şiir denemeleri bulunmaktadır. İnsani yardım konullarında gönüllü aktivist olarak saha çalışmalarında bulunan Yıldırım, çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarında Başkanlık ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. Orta düzeyde İngilizcesi olan Yıldırım, Başiskele'de ikamet etmekte olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Çalıştığı Kurumlar

Kilis Sağlık Müdürlüğü(Biyolog-Gıda Denetçisi-Halk Sağlığı Laboratuvar Müdürü)

Kütahya Sağlık Müdürlüğü(Biyolog-Halk Sağlığı Laboratuvar Müdürü)

Bilecik Sağlık Müdürlüğü(A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı- Biyolog- Halk Sağlığı Laboratuvar Müdürü- Haşerelerle Mücadele Mesul Müdürü-Talasemi İl Koordinatörü-Merkezi Laboratuvar İl Koordinatörü-Su Analisti-İl Hıfsızsıhha Sekreterliği)

Uzmanlık Programları

Biyoloji Lisans

Genel İşletme Yüksek Lisans

İlahiyat Önlisans

A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlığı-Çalışma Bakanlığı

Önemli Projeler

1- Spor Benim de Hakkım(Dezavantajlı Grup Projesi)(Proje Sorumlusu)(Gençlik ve Spor Bakanlığı)

2- Bilecik Ortak Akıl Toplantıları

3- Sakarya Milli Eğitim Ortak Akıl Toplantıları

4- Aile Hekimliği Laboratuvar Otomasyon Entegresyonu(Bilecik)

5-İçilebilir Sularla İlgili Laboratuvar Analiz Çalışma Altyapı Çalışmaları(Bilecik)

Hobiler

Deneme ve Fikir Yazıları

Şiir

Uzak Doğu Sporları

Okumalar

Sizlere en iyi bilgiyi sunabilmek adına sitemizde çerezler(cookies) kullanmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen tıklayınız. Anladım